Yhteystiedot

Tiedotteet: toimitus@klangi.fi
Klangi Oy | Y-tunnus: 3001827-9

Käyntiosoite

Lauttasaarentie 50 F
00200 Helsinki

Janne Römpötti | Päätoimittaja
janne@klangi.fi

Salar Pakjou | Myyntiedustaja
salar@klangi.fi

Ville Syväluoma | Toimitus
ville@klangi.fi

Venla McNamara | Toimitus
venla@klangi.fi

Janne Halmela | Myyntiedustaja
janne.halmela@klangi.fi

Joni Siintovaara | Myyntiedustaja
joni@klangi.fi

Jesse Keihäsvuori | Toimitus

 

Tino Pirttioja | Toimitus
tino@klangi.fi

Tomi Rantanen | Toimitus

Jesse Lintunen | Videotuotanto

Samuli Vienola | Valokuvaus