Yhteystiedot

Tiedotteet: toimitus@klangi.fi
Klangi Oy | Y-tunnus: 3001827-9

Käyntiosoite

Lauttasaarentie 50 F
00200 Helsinki

Janne Römpötti | Päätoimittaja
janne@klangi.fi

Aatu Laine | Myynti
aatu@klangi.fi

Janne Halmela | Myynti
janne.halmela@klangi.fi

Joni Siintovaara | Myynti
joni@klangi.fi

Eetu Väänänen | Myynti
eetu@klangi.fi

Jesse Keihäsvuori | Toimitus

Ville Syväluoma | Toimitus
ville@klangi.fi

Tino Pirttioja | Toimitus
tino@klangi.fi

Jesse Lintunen | Videotuotanto

Samuli Vienola | Valokuvaus